K553RGB-1  Redragon 

           USAS Klavye

Daha fazla dayanıklılık ve yanıt hızı, uzun ömürlü özel 104 mekanik anahtarlar, tıklama sesi ve dokunma geri bildirimi ile benzersiz bir oyun deneyimi için idealdir.

RGB MEKANİK KLAVYE, RGB Led klavye, kristal berraklığında arka plan aydınlatması ve çizilmeyen harfler sunan tuş başlıklarıyla birlikte gelir.

Gökkuşağı RGB renkler, 5 farklı aydınlatma modu, 5 arka ışık parlaklık seviyesi, kullanıcı tarafından programlanabilen RGB arka aydınlatma özelliğine sahiptir.

Tüm tuşlar, üstün oyun performansı için çakışmaya neden olmaz (n-Key Rollover).

12 Multimedya tuşu, kaymaz ergonomik, mükemmel yazma açısı için ayarlanabilir arka ayaklara sahip sıçramaya dayanıklı tasarım, hızlı sert oyunlara dayanacak güvenilir bir bağlantı için altın kaplama korozyona dayanıklı USB konektörü ve yüksek hızlı USB kablosu.

METAL - ABS YAPI; PC Oyun klavyesi, zorlu oyun koşullarına dayanabilen plakaya monteli mekanik tuşlar alüminyum alaşım ve ABS'den yapılmıştır.

 

Kompakt 87 anahtar Yerden Tasarruflu Mekanik Klavye Tasarımı, oyun oturumlarınızda performans ve konfordan ödün vermeden keyfini çıkarmanızı sağlar.

 Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista veya Windows XP, Sınırlı Mac OS klavye desteği.

Teknik Özellikler

 6 renkli RGB arka aydınlatma

 Minimalist alüminyum şase

 İşlev tuşlarında 12 multimedya denetimi

 Windows tuş kilitleme seçeneği

vento_gamesilver.png
instagram.png
facebook-icon.png
sepet_icon.fw.png

Copyright © 2020 FSP Turkey Dış Tic.Ltd.Şti. All rights reserved.