kqkgc.png
redragon_m612_predator.jpg

5 İyi Arkadan Aydınlatmalı Mod - Arkadan aydınlatmayı açın ve oyun savaş alanınızda biraz öldürme yapın. Aşırı dinamik RGB arkadan aydınlatmalı vibe, oyun alanınızı dekore ederken sizi asla yarı yolda bırakmaz, ışıklar açık olan diğer Redragon aksesuarlarıyla daha iyi olur.

Herhangi Bir Düğme Yeniden Atanabilir- 11 programlanabilir düğmenin tümü, hangi oyun veya işle meşgul olursanız olun, özelleştirilebilir taktik tuş atamalarıyla düzenlenebilir. 1 hızlı ateş + 2 yan makro düğmesi size daha iyi bir oyun ve çalışma deneyimi sunar.

redragon_m612_rgb_mouse.jpg
redragon_m612_mice.jpg

Ayrıntılarla Konforlu Tutma - Cilt dostu buzlu kaplama, size en keyifli parmak izi bırakmayan dokunsallığı sunan fare yüzeyinin ana konfor tutuşudur. Uber doku ile donatılmış sol taraf, sürtünmeyi güçlendirir ve farenin kontrol edilmesini kolaylaştırır.

Ergonomik Tasarımlı Yorgunluk Öldürücü - Modern ve genel pençe kavrama tasarımına sahip sağlam çerçeve, her oyuncuya saatlerce kullanımdan sonra bile daha az yorgunluk ile tatmin edici ve rahat bir oyun deneyimi sunar.

redragon_m612_rgb_budget_mouse.jpg
kK3xj.png

Pentakill, 5 DPI Seviyesi - 5 yeniden tanımlanabilir DPI seviyesi ile donatılmıştır (varsayılan olarak: 500/1000/2000/3000/4000), farklı oyun ihtiyaçları arasında geçiş yapmak kolaydır. Yazılım tarafından işlenmek üzere 500-8000 arasındaki DPI seçeneklerinin özel talebi de mevcuttur

kKWw8.png
kK2Hh.png
K509_8_ALT_REDRAGON_LOGO,.png