1şi.png

KUMARA RAINBOW K552-R

K1.jpeg

Kompakt mekanik oyun klavyesi Redragon k552 tkl Toz geçirmez mekanik anahtarlara sahip küçük kompakt Cherry MX red eşdeğeri Lineer anahtarlar sessiz tıklama sesi dokunma hissi olmadan minimum dirençle hızlı hareket.

K2.jpeg

Rainbow LED arkadan aydınlatmalı mekanik USB oyun klavyesi. 19 farklı ışık efekti ve oyun modu, 2 kullanıcı tanımlı mod, 6 renk çoklu parlaklık seviyesi, nefes alma hızı. Kristal netliğinde tek tip arka aydınlatma sunan hassas mühendislik klavye tuşları

K3.jpeg

K552 klavye tabanı, zorlu oyun koşullarına dayanan plakaya monte mekanik tuşlar ve anahtarlarla metal alaşım ve ABS'den yapılmıştır. Kristal netliğinde tek tip arka aydınlatma sunan ve bunun çizilmemesini sağlayan, hassas bir şekilde tasarlanmış tuş başlıkları.

K4.jpeg

Kompakt, ergonomik 87 tuşlu yerden tasarruf sağlayan mekanik klavye tasarımı, maraton oyun seanslarınız sırasında performans ve konfordan ödün vermeden masanızdaki çalışma alanını boşaltır. Ofis veya ev kullanımı için mükemmel mekanik klavye. 87 tuşun tümü anti-gölgelenme, 12 multimedya klavye tuşu ve güvenilir bir bağlantı için altın kaplamalı yüksek hızlı korozyona dayanıklı USB konektörüyle birlikte gelen kaymaz ergonomik, su sıçramasına dayanıklı tasarım içeren, çakışmayan N tuşu rollover'ıdır.

K5.jpeg

Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista veya Windows XP ile uyumlu, sınırlı mac os klavye desteği, tüm büyük bilgisayar markaları ve oyun bilgisayarlarıyla iyi çalışır.

K568-2_1024x1024_2x.png
K568-3_1024x1024_2x.png
K568-7_1024x1024_2x.png

Aydınlatma - Var

Bağlantı - Kablolu

Bilek Desteği - Yok

Dili - Türkçe Q

Fonksiyon Tuşları - Var

Klavye Tipi - Mekanik

Kullanım Amacı - Oyun

Multimedya Tuşları - Var

Nümerik Tuşlar - Var

Renk - Siyah

RGB - Var

Touchpad - Yok

1şi.png