zeus01_background.fw.png

H510 Redragon

ZEUS Headset

Rakipsiz Ses Kalitesi

zeus02_background.fw.png

SES

7.1 Surround-Sound Teknolojisi -  Gerçek ve orijinal kaliteyi korur, oyun alanının, canlı konserin ve sohbet odasının olduğu her yerde sahnede olmanızı sağlar. 53 mm'lik sürücü birimi daha geniş bir frekans aralığı, daha zengin ses alanları, daha yüksek çözünürlük ve doğru sesi sunar.

zeus03_background.fw.png

YAPI
 

Konforlu ve Rahat Takma - Hafif, dayanıklı çelik çerçeveli serbest ayarlanabilir kafa bandı, başınızı ekstra koruyacaktır. Premium bellek köpüğü dolgusu olan en iyi deri, kulağınızın nefes almasını ve kuru ve serin kalmasını sağlar. Saatler süren kullanımdan sonra endişelenmenize gerek yok.

zeus02_background.fw.png

MİKROFON
 

Duyduğunuz Gibi Konuşun - Sadece kayıpsız ses duymakla kalmaz, aynı zamanda konuşabilirsiniz. Sökülebilir gürültü önleyici mikrofon, takım arkadaşları veya arkadaşlar arasında en güzel iletişimi sunacak, elektrik akımı, bozuk ses ve patlayan mikrofon kılıflarına yer yok

zeus03_background.fw.png

Hepsi Kontrol Altında

 Redragon H510, ses seviyesi +/-, açık / kapalı ve mikrofon açık / kapalı ile bağımsız hat kontrolüne sahiptir. Tüm ayarlar her durumda farklı ihtiyaçları karşılamak için tek elle ayarlanabilir.

zeus02_background.fw.png

Tüm Platformlarda Stil Sahibi

Çıkarılabilir 3,5 mm örgülü kablo yerleşik USB kontrol kutusu ve 3,5 mm jak girişi ile tarzınız kullandığınız herhangi bir platformda gösterilebilir, PC, PS4 / 3, Xbox One, Anahtar ve Mobil Cihazların her ikisi de mevcuttur

Teknik Özellikler:

Boyut: 53mm
Empendans: 64Ω ±% 15 (f = 1KHZ)
Hassasiyet: 110 ± 3dB
Frekans tepkisi: 20-20KHZ
Nominal Güç: 20-30mW
Mikrofon:
Boyut: 6.0x2.7mm
Empendans: 2.2KΩ (maks.)
Hassasiyet: -42 ± 3dB
Frekans tepkisi: 100-10KHZ
Tür: Çok yönlü
Anma Gerilimi: 2V-10V
SNR: 60dB

vento_gamesilver.png
instagram.png
facebook-icon.png
sepet_icon.fw.png

Copyright © 2020 FSP Turkey Dış Tic.Ltd.Şti. All rights reserved.